مهندس پوررنجبر: فناوری اطلاعات یک نیاز حیاتی برای سازمان ها و مردم محسوب می شود

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: حیات و بقاء سازمان ها و مردم در گرو رشد و توسعه فناوری اطلاعات است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس پوررنجبر با بیان این مطلب افزود: فناوری اطلاعات مهمترین راه توسعه ملت هاست، لذا اگر نگاه ما به حوزه IT یک نگاه واقعی باشد، این نیاز به خوبی حس می شود.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اشاره به اینکه رویکرد شرکت مخابرات ایران پس از خصوصی سازی، سرمایه گذاری بیشتر در بخش IT‌می باشد افزود: در برنامه تحول، به غیر از توسعه حوزه مالی، به همگرایی در حوزه فناوری اطلاعات و شبکه توجه بیشتری شده است.
مهندس پوررنجبر، که در مراسم افتتاح پروژه مخابراتی شهر جدید پرند سخن می گفت، ضمن اهمیت بخشیدن به توسعه بخش فناوری اطلاعات از مسؤولان دستگاههای اجرایی کشور خواست به آن یک نگاه جدی داشته باشند.
وی، با اشاره به اینکه مخابرات در امر توسعه متحمل فشارها و مشکلات زیادی ست افزود: این سنگ اندازی ها می تواند سرعت رشد و توسعه را کاهش دهد.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، خاطرنشان کرد: با حمایت دولت تدبیر و امید، مخابرات به عنوان یک بنگاه اقتصادی باید احساس کند این سرمایه گزاری ها منجر به ضرر و زیان نخواهد شد.
مهندس پوررنجبر با اشاره به اینکه مخابرات یک سازمان ملی و کشوری ست گفت: شبکه مخابرات به لحاظ کمی بزرگ تر از جمعیت ایران است لذا این یک دارایی بزرگ محسوب می شود.
وی با تاکید بر این که بازار گردش مخابرات ایران یک بازار 40 تا 50 هزار میلیارد تومانی ست افزود: ما باید تا دو سال آینده حدود 5 هزار میلیارد تومان در حوزه شبکه و فناوری اطلاعات سرمایه گذاری کنیم.

منبع خبر:http://tci.ir/post/detail.aspx?mc=4&sc=2&pc=1&ctg=3&c=654&lang=Fa
 ثبت نام در خبرنامه نورتل

شما هم به جمع مشترکین ما بپیوندید!

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین نوشته های نورتل به رایگان برای شما ارسال شود...

پس از عضویت، برای شما یک ایمیل ارسال می شود که حاوی لینک فعال سازی در خبرنامه می باشد.

عکس های روز