نخستین کت بارانی دنیا باقابلیت دانلود و شارژ تلفن هوشمند

  طراحان و مهندسان شرکت ماتیف در آمریکا کت بارانی هوشمند تولید کرده اند که از آن با عنوان " ام" یاد می شود. این کت دارای قابلیت اتصال اطلاعات ۴G و شارژر تلفن هوشمند است که با طرحی ضد آب و براق ارائه شده است.
یک اپلیکیشن برای تلفن هوشمند که برای این کت بارانی تعریف شده می تواند اطلاعاتی درباره وضعیت هوا ارائه کند و به کاربر خود توصیه کند که آیا اکنون زمان مناسبی برای پوشیدن "ام" محسوب می شود یا خیر.
رافائل بالبی پایه گذار شرکت ماتیف اظهار داشت که قابلیت اتصال " ام" به گونه ای است که تا سه ماه اول ماهانه یک گیگابایت اطلاعات را به طور رایگان ارائه می کند. پس از سه ماه، باید ۱۴ دلار برای هر یک گیگابایت پرداخت کنید. سرعت دانلود اطلاعات با این نوع اتصال بین ۳ تا ۶ مگابایت در ثانیه است و سرعت آپلود آن به ۱.۵ مگابایت در ثانیه می رسد.
براساس اظهارات بالبی نقطه اتصال شارژ داخلی این کت بارانی با آی فون ۴ و آی فون ۵ اس و همچنین گلکسی اس ۳ و اس ۴ سازگاری دارد.
کاربر برای شارژ یک تلفن می تواند به سادگی دستگاه را داخل جیب داخلی کت قرار داده و آن را به قطعه اتصال شارژ وصل کند.
درحالی که به نظر می رسد در اختیار داشتن یک ایستگاه شارژ تلفن هوشمند داخل جیب ایده چند راحتی به نظر نرسد، بالبی به مشتریان این اطمینان خاطر را داده است که شارژ شما کاملا نامرئی باقی می ماند و به هیچ عنوان از روی لباس مشاهده نمی شود. این شارژ تا سه مرتبه می تواند انرژی مورد نیاز تلفن هوشمند را تأمین کند و برای شارژ کردن خود کت باید آن را روی جالباسی قرار دهید که مجهز به یک پد شارژ وایرلس است.
این شرکت قصد دارد کت بارانی خود را که اولین گام در تولید پوشش هوشمند کامل است، برای فوریه سال آینده وارد بازار فروش کند.
منبع خبر سایت تلنا(www.telna.ir)


ثبت نام در خبرنامه نورتل

شما هم به جمع مشترکین ما بپیوندید!

ایمیل خود را وارد کنید تا آخرین نوشته های نورتل به رایگان برای شما ارسال شود...

پس از عضویت، برای شما یک ایمیل ارسال می شود که حاوی لینک فعال سازی در خبرنامه می باشد.

عکس های روز